Periyodik Denetim

Citygram ile belirleyeceğiniz güzergahlar periyodik olarak çektiğimiz panoramik görüntüler ile düzenli olarak denetime tabi olur. Her bir panoramik görüntüyü koordinatlı bir şekilde harita üzerinden sorgulayabilirsiniz.

 

 

 

 

Haritalı İşyeri Tespiti

Gerçekleştirilen denetimler neticesinde tespit edilen işyerleri kayıt altına alınır ve harita üzerinde hızlı bir şekilde sorgulanabilir. Kaçak, ruhsatsız vb. işyerlerini harita üzerinden takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Panoramik Görsel Detay

Geliştirilen özel panoramik kamera sistemi sayesinde işyerlerine ilişkin görsel detaylar kayıt altına alınır. Böylelikle işgal vb. tüm istenmeyen durumlar takip edilebilir.

 

 

 

 

 

İşyeri Yoğunluğu

Kentinizdeki işyerlerini harita üzerinde raporlayabilirsiniz. Yoğunlaşmaların hangi güzergahlarda olduğunu tespit ederek yatırım vb. kararlarınızı çok daha doğru bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlan & Reklam Tabelaları

Tespit edilen işyerlerine ait tabelalara ilişkin boyut, başlık, tür vb. tüm detaylar kayıt altına alınır. Tüm bu bilgilere ister adres üzerinden, ister tabela bilgileri üzerinden isterseniz de harita üzerinden hızlıca erişebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Tahakkuk Hesaplamaları

İlan ve reklam tabelalarına tahakkuk eden gelirlerinizi kurumunuza özel birim fiyatlar ile tabela boyut ve türlerine göre kolayca hesaplayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Tahsilat Başarımı

İlan ve reklam tabelalarını toplu bir şekilde raporlayarak, mahalle vb. bazlı toplam alan ve toplam tahakkuk miktarlarına ulaşabilir; gerçek tahakkuk verileri ile gerçekleşen tahsilat miktarlarınızı karşılaştırabilirsiniz.