Periyodik Kent Denetimi

Citygram ile belirleyeceğiniz güzergah her ay çekilen panoramik görüntüler ile düzenli olarak denetime tabi olur. Her bir panoramik görüntüyü koordinatlı bir şekilde harita üzerinden sorgulayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Tüm Tespitler Harita Üzerinde

Gerçekleştirilen denetimler neticesinde kayıt altına alınan tüm tespitler harita üzerinde görüntülenebilir. Konusuna ve karar verilen müdahale türüne göre sorgulanarak filtrelenebilir.

 

 

 

 

 

 

Panoramik Tespit Detayı

Geliştirilen özel panoramik kamera sistemi sayesinde kayıt altına alınan tespite ilişkin tüm detaylar panoramik görüntüler yardımıyla bilgilerinize sunulur. Böylece tespite ve tespit çevresine ilişkin hiçbir detay gözden kaçmaz.

 

 

 

 

 

 

Tespit Yoğunluk Haritaları

Kentinizdeki tüm sorunları harita üzerinde raporlayın. Hangi bölgede hangi sorunların yoğunlaştığını tespit edin, yatırım kararlarınızı çok daha doğru bir şekilde yönlendirin.

 

 

 

 

 

Çözüldüğünden Emin Olun

Saha ile tam entegre şekilde çalışın. Saha ekibinizin sorun bölgesine doğru bir şekilde ulaşabildiğinden ve sorunun tam olarak çözüldüğünden emin olun. Sonucu görsel olarak takip edin.

 

 

 

 

 

Performansınız Takip Edin

Tespit edilen sorun sayısı, sorunlara müdahale hızınız ve birimlerinizin sorun çözme becerisini sayısal olarak takip edin. Dilediğiniz şekilde raporlayın.

 

 

 

 

 

Başarınızı Tüm Kent Bilsin

Çözülen sorunları entegre edilen sosyal medya hesaplarınızla kolayca duyurarak tüm kenti haberdar edin.